Nasza grupa :) Zajęcia dodatkowe Ważne informacje GALERIA 3 LATKI Moje dziecko w przedszkolu i w szkole- poradnik dla rodziców Logopedia 3-latka PROJEKTY GALERIA 4- LATKI

Biedronki 5 latki

PROJEKT EDUKACYJNO-BADAWCZY

Od poniedziałku w naszej grupie będziemy realizować miesięczny projekt edukacyjno-badawczy:

"Pani Jesień kosz swych darów niesie".

W kolejnych 4 tygodniach ( 05.10-30.10) poruszymy tematy:

* Dary Pani Jesieni: kasztany,żołędzie, jarzębina, szyszki, liście drzew.

* Kolorowa jesien *Leśne zwierzęta: wiewiórka, dzik, jeż

* Kosz pełen smakołyków: owoce z sadu: jabłuszko, gruszka, śliwka, warzywa z ogrodu: ogórek, dynia, marchewka.

Was drodzy rodzice zachęcamy do współpracy, można w pierwszym tygodniu przynieść kasztany, żołędzie, orzechy włoskie ( przejdą one kwarantanne:)) A w ostatnim chętnych prosimy o przyniesienie jednego warzywa lub owoca:) (rownież przejdą kwarantannę)

W ramach projektu spróbujemy zrealizować kilka zadań-również w domu dla chętnych rodziców i dzieci:) o nich będziemy informować osobiście i na bieżąco.

Zapraszamy do współpracy!!!

PODZIĘKOWANIE

Drodzy rodzice dziękuję wszystkim za udział w projekcie "Pani Jesień kosz swych darów niesie". Dziękuję za zaangażowanie, pomoc w gromadzeniu darów jesieni. Dziękuję i gratuluję wspaniałych prac domowych!, które możecie Państwo obejrzeć w galerii przedszkolnej