Zasady naboru

Rekrutacja do przedszkoli i szkół rozpocznie się 1 marca

Infografika: Nabór do szkół i przedszkoli. W tle 2 dziewczynki i 2 chłopców siedzą w szeregu na krzesełkach w przedszkolu.

Rekrutacja do przedszkoli odbywać się będzie przez system elektroniczny pod adresem

Uwaga: rekrutacja do przedszkoli potrwa dwa tygodnie.

Nabór w systemie rozpocznie się 1 marca 2024 roku i dopiero wtedy będzie widoczny na stronie. Nabór zakończy się 15 marca o godz. 15.00.

Należy pamiętać, aby wygenerowany w systemie wniosek dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru do 15 marca 2024 r.

Zasady naboru do przedszkoli

• Wychowanie przedszkolne obejmuje dzieci od początku roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 3 lata, do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat.
  • O przyjęcie do publicznego przedszkola mogą ubiegać się kandydaci zamieszkujący na obszarze Gminy Tarnowskie Góry.
  • Wypełniając wniosek o przyjęcie do przedszkola rodzic może wybrać 3 placówki określając ich kolejność od najbardziej do najmniej preferowanych.
  • Wygenerowany z systemu wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonego kryterium należy złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru do dnia 15 marca 2024 r.